O nás

Watts EMEA Holding B.V. je európska divízia medzinárodného holdingu Watts Water Technologies. WATTS je popredný výrobca a poskytovateľ produktov a riešení používaných v oblasti ochrany vody, sanitácie, vzduchotechniky, prístrojovej techniky a klimatickej elektroniky.

Skupina je uvedená na newyorskej burze cenných papierov (NYSE) so symbolom WTS.

Spoločnosť Watts Fluid Solutions Europe navrhuje a vyrába v Európe viac ako 90% výrobkov, ktoré predáva.

350 +
milión
približne celkový čistý predaj v Európe
2 000 +
zamestnancov
v celej oblasti
12
hlavných výrobných závodov
a distribučné miesta

Inovácia
od roku 1874

Od roku 1874 prispieva spoločnosť Watts k technologickému pokroku v priemysle so zameraním na neustále zlepšovanie a dodávky najkvalitnejších výrobkov.

Naše desaťročia skúseností a schopnosť vyrábať diely aj zložité systémy vo veľkom rozsahu robia z Watts najlepšieho partnera pre veľkoobchodníkov, zákazníkov OEM (prvovýrobcov), maloobchodníkov a inštalatérov.

Naše hodnoty

Synergia so zákazníkom
od prvých etáp
Integrované, inovatívne výrobky
a systémy
pre uspokojenie potrieb trhu
Nepretržité investície
k zabezpečeniu technologickej dokonalosti

Naša misia

Zlepšiť pohodlie, bezpečnosť a kvalitu života ľudí na celom svete prostredníctvom našich odborných znalostí v širokej škále vodovodných technológií. Byť najlepší v očiach našich spolupracovníkov, zákazníkov a akcionárov.

Kvalita

Spoločnosť Watts podporuje výskumný a vývojový program, ktorý sa zameriava na spôsoby, ako využiť nové a vyvíjajúce sa technológie v našich riešeniach. Týmto spôsobom držíme krok s meniacimi sa potrebami trhu.

Spoločnosť vlastní výrobné závody s certifikátom ISO 9001, navrhuje a vyrába viac ako 90% výrobkov, ktoré predáva v Európe.

Vďaka hlbokým znalostiam a skúsenostiam spoločnosti Watts je spoločnosť ideálnym partnerom.