Katalóg
Watts Water Technologies EMEA BV je európskou holdingovou spoločnosťou a európskou divíziou celosvetového popredného výrobcu produktov Watts Water Technologies Inc., ktoré prispievajú k pohodliu a bezpečnosti v oblasti vody (kvality) pre domáce, obchodné a priemyselné aplikácie. Spoločnosť Watts Water Technologies Inc. je kótovaná na Newyorskej burze cenných papierov (NYSE) so symbolom WTS.

Watts Water Technologies EMEA vyvíja a vyrába široký sortiment ventilov, čerpadlových modulov, riadiacich prvkov a príslušenstva s tvorbou tržieb prostredníctvom špecializovaných veľkoobchodných distribútorov a OEM prvovýrobcov.


Spoločnosť Watts Industries predstavila opäť aj tomto roku 2019 na výstave ISH vo Frankfurte odbornej verejnosti nové produkty na ochranu pitnej vody rady OneFlow a statický vyvažovací ventil Idroset rady CF. Počas výstavy bolo možné sledovať video prezentácie i iných výrobných produktov z rady nerezových a mosadzných rozdeľovačov. Cieľom bolo upútať pozornosť na tradičné výrobky a zviditeľniť postavenie spoločnosti na európskom trhu v oblasti vykurovania, chladenia a ochrany pitnej vody.  


WII.png Sálavé podlahové vykurovanie;
Ventily na chladenie;
Poistné ventily;
Odvzdušňovacie ventily;
Olejové a plynové hospodárstvo;
WIDE.png Rozdeľovače;
Čerpadlové skupiny;
Manometre a teplomery;
WIFE.png Ventily na ochranu proti spätnému toku;
Spätné klapky a redukčné ventily;
Bezpečnostné jednotky;
Zmiešavacie ventily;
Termostaty;
Elektronická regulácia;
Sanitárne rozdeľovače;
PEX rúry a fitingy;